Kilka słów o mnie

Dariusz Martyna

Jestem zawodowym instruktorem pływania od 2010 roku i z powodzeniem uczę pływać dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Prowadzenie zajęć w wodzie to moja praca ale też i wielka pasja. Od dziecka wiązałem swoje zainteresowania z wodą. Zawodowe doświadczenie zdobywałem jeszcze przed otrzymaniem legitymacji instruktora sportu jako ratownik WOPR obserwując i pracując z wieloma instruktorami i trenerami pływania.

Zajęcia prowadzę według swojego autorskiego programu nauczania, który sprawdza się od lat. Na zajęciach wykorzystuje wiele metod nauki pływania w celu zwiększenia efektywności przyswajania wiedzy.

Jako wieloletni ratownik WOPR wiem, że woda to żywiął, ale także miejsce spędzania czasu i wypoczynku. Moim założeniem jest wpojenie kursantom umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia jak i przezwyciężaniu strachu obcowania z wodą. Celem moich zajęć jest prowadzenie ich zgodnie z posiadaną wiedzą wyniesioną z kursów i szkoleń oraz doświadczeniem zawodowym zdobywanym przez lata pracy.

Jestem osobą otwartą nie bojącą się wyzwań.Moje zajęcia to nie tylko profesjonalne przekazanie szczegółowej wiedzy, ale także dobra zabawa w miłej atmosferze.

Na zajęcia zapraszam wszystkich zaczynających swoją przygodę z wodą oraz tych, ktorzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Dariusz Martyna

Copyright by naukapluwanialublin.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.